Didelių dydžių suknelės (23)

Prekės: 1 ... 23 iš 23

Didelių dydžių suknelės

Stilingos.lt internetinėje parduotuvėje rasite didžiulį suknelių apkūnioms moterims asortimentą. Kiekviena iš mūsų nori jaustis patogiau ir atrodyti gražiai, todėl mūsų siūlomos didelių dydžių suknelės yra ne tik stilingos, bet ir nesunkiai priderinamos.

Itin platus didelių dydžių suknelių internetu pasirinkimas

Stilingos.lt siūlo itin platų suknelių apkūnioms asortimentą - įvairių spalvų ir medžiagų bei tekstūrų, su papuošimais ir be jų, - čia kiekviena ras sau tinkančią plus size dydžio suknelę.

Tinkamas suknelės modelis - kiekvienai

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelių dydžių sukneles nuo L iki 4XL dydžių. Stilingos.lt siūlo ir didelį universalaus dydžio suknelių asortimentą, kai jums nereiks sukti galvos, ar jums tinkamas L - XL, ar 3XL - 4XL dydis. 

Įvairaus ilgio suknelės internetu

Mini, midi, o gal maxi suknelė? Tinkamas suknelės ilgis - labai svarbus aspektas renkantis ukenėlę. Kuriam iš šių ilgių esate linkusios teikti pirmenybę? Kad ir kuris iš jų būtų jūsų mėgstamiausias, Stilingos.lt pasirūpino, kad rastumėte tai, ko ieškote.

Įvairiausių spalvų suknelės apkūnioms

Kiekviena turime savo pomėgius - yra, kas neįsivaizduoja savo garderobo be ryškių (rožinės, raudonos) spalvų, praskaidrinančių dieną ir suteikiančių energijos; kitos gi mėgsta ramesnes, žemės atspalvių (rudos, gelsvos) spalvas. Reikia nepamiršti ir klasikos - juodos spalvos. Stilingos.lt pasirūpino, kad didelių dydžių suknelės būtų įvairiausių spalvų, įtiksiančių kiekvienai.

Rinkitės stilingas sukneles apkūnioms iš daugybės skirtingų audinių

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite didžiulį skirtingų audinių pasirinkimą - satino, natūralios medvilnės, vilnos sukneles apkūnioms. Aukšta gaminių kokybė garantuoja, kad juos prižiūrėti bus lengva, o suknelė tarnaus ilgai bei patikimai.

Niekas kitas taip nepagyvina moteriškų drabužių kaip įvairūs ornamentai, įskaitant ir gėlių motyvai. Gėlėtos suknelės apkūnioms - puikus pasirinkimas, kai norite suskiurti šiek tiek romantišką svajoklės įvaizdį. Įavairūs mėriniai taip pat pabrėžia moteriškumą. Tad, jei manote, kad būtent jie yra neatsiejama moteriškos spintos dalis, nusivilti taip pat neteks – rasite didelių dydžių nėriniuotų suknelių.

Suknelės apkūnioms kiekvienai progai

Mes siūlome sukneles apkūnioms įvairioms progoms. Pas mus rasite didelį kasdienių suknelių pasirinkimą - jos tiks į darbą, pasimatymą ar pasivaikščiojimą mieste. Šaltesnėms dienoms siūlome rinktis megztas didelių dydžių sukneles, pasiūtas iš aukščiausios kokybės vilnos. Jeigu ieškote didelių dydžių proginių suknelių - esate ten, kur reikia. Mes siūlome rinktis iš daugybės vakarinių, kokteilinių, vestuvinių suknelių, suknelių krikštynoms, jubiliejams bei kitoms progoms.

Didelių dydžių proginės suknelės

Jūsų laukia ypatinga šventė ir norite atrodyti nepriekaištingai? Puiku, nes internetinėje parduotuvėje Stilingos.lt rasite didelių dydžių suknelių išleistuvėms, krikštynoms, jubiliejams, vestuvėms ar kitoms svarbioms progoms. Baltos suknelės apkūnioms, papuoštos įvairiais nėriniais ar siuvėnėjimais, puikiai tiks krikštynoms, išleistuvėms ar mergvakariui. Ilgos proginės suknelės apkūnioms niekada neišeis iš mados, todėl yra vienas populiariausių pasirinkimų vestuvėms, mokyklos baigimo šventėms ar svarbiems gimtadieniams. 

Didelių dydžių kasdienės ir laisvalaikio suknelės

Kasdienai ir laisvalaikiui labiausiai tiks laisvai krentančios, neprigludusios suknelės. Su tokia suknele jausitės laisvai, patogiai, nesvarbu kur leistumėte laiką - besitvarkydamos namuose ar vaikštinėdamos lauke. Dažniausiai tokios suknelės yra siuvamos iš sintetinio audinio šiltuoju metų sezonu arba trikotažo rudenį bei žiemą.

Vasarinės suknelės apkūnioms

Vasarą suknelė tampa vienu pirmųjų aprangos pasirinkimų daugeliui moterų. Mums svarbu, jog visos mūsų klientės rastų sau tinkančią ir patinkančią vasarinę suknelę, tad siūlome rinktis iš daugybės plus size suknelių, pasžyminčiu audinio lengvumu. Dažniausiai moterys renkasi medvilnės audinį, kuris maloniai priglunda prie kūno. Vasara įprastai mus džiugina puikiais orais, tad galime rinktis iš kokio tik norime ilgio suknelių: ilgos maxi suknelės puikiai tiks vaikštinėjant Baltijos pajūriu, didelių dydžių midi ir mini sukneles rinkitės, leidžiant laiką gryname ore ar su draugais.

Didelių dyžių suknelės žiemai

Įprastai žiemai rekomenduojame rinktis storesnio audinio (vilnos, trikotažo) sukneles. Rekomenduojame rinktis kiek ilgesnį suknelės variantą ilgomis rankovėmis, kuris neleis sušalti. Pas mus taip rasite sukneles apkūnioms su gobtuvais, kurie padės apsisaugoti nuo bjauraus, darganoto oro.

Kokteilinės suknelės apkūnioms

Vakarinės arba kokteilinės suknelės yra aktualios visų dydžių ir figūrų tipų moterims. Vasarą rinkitės lengvesnio audinio, pavyzdžiui, tiulio sukneles, o žiemą - standesnio audinio modelius. Jeigu norite atrodyti prabangiai ir elegantiškai, net ir žiemą rinkitės lengvesnio audinio - toks audinys suteiks elegancijos ir prabangos.

Juoda suknelė - klasikų klasika visais metų laikais. Pasirinkę tokį suknelės variantą niekada neapsiriksite, visada atrodysite elegantiškai ir solidžiai.

Kodėl vertėtų pirkti plus size dydžio suknelę internetu?

Ar yra kas nors geriau nei daili nauja suknelė? Taip, tai – kelios naujos suknelės. Na, o kai pasirinkimas perkant internetu toks didelis, atsižvelkite į kelis mūsų patarimus prieš susidarydamos trokštamiausių įsigyti modelių sąrašą.

Apsipirkimas internetu leidžia sutaupyti nemažai laiko ir pinigų, taip pat neretu atveju internetinėje parduotuvėje pastebime įvairesnių didelių dydžių drabužių pasirinkimų. Dar vienas privalumas - greitas pristatymas. Tačiau kaip nesuklysti, kad apsirpikimas internetu neapkarstų?

Nors perkant internetu, neturite galimybės realiai pasimatuoti suknelės, prieš išsirenkant norimą suknelę, atidžiai perskaitytkite didelių dydžių suknelių aprašymussusipažinkite su internetinėje parduotuvėje pateikiamais suknelės išmatavimais (bendru suknelės ilgiu, juosmens apimtimi, rankovės ilgiu bei pločių). Pasimatuokite savo apimtis ir jas palyginkite su parduotuvėje pateiktais dydžiais.

Universalus suknelės apkūnamioms dydis (dažniausiai tinkantis L-XXL dydį nešiojančioms) taip pat palengvins apsipirkimą internetu.