Kokteilinės suknelės (58)

Kokteilinė suknelė moterims (balta)
Kokteilinė suknelė moterims (balta)
Kokteilinė suknelė Lakerta (žalia)
Kokteilinė suknelė Lakerta (žalia)
Kokteilinė suknelė Lakerta (ruda)
Kokteilinė suknelė Lakerta (ruda)
Kokteilinė suknelė Lakerta (pilka)
Kokteilinė suknelė Lakerta (pilka)
Kokteilinė suknelė Lakerta (juoda)
Kokteilinė suknelė Lakerta (juoda)
Kokteilinė suknelė Lakerta (chaki)
Kokteilinė suknelė Lakerta (chaki)
Prekės: 1 ... 58 iš 58

Kokteilinės suknelės moterims internetu

Artėjant svarbiai progai - gimtadieniui, jubiliejui, darbo šventei, Kalėdoms, Naujiesiems metams - pradedame galvoti apie aprangą, nes norime atrodyti ypatingai. Suknelė - vienintisas rūbas, prie kurio priderinę skirtingus aksesuarus - auskarus, vėrinį, batelius, rankinę - galėsite išgauti vis kitokį įvaizdį. Kokteilinė suknelė yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, nes atrodote kukliai, bet kartu ir elegantiškai. Stilingos.lt rasite platų kokteilinių suknelių pasirinkimą.

Itin platus kokteilinių suknelių internetu pasirinkimas

Stilingos.lt siūlo itin platų kokteilinių suknelių internetu asortimentą - įvairiausių spalvų, dydžių, trokštamos medžiagos bei ilgio, - čia kiekviena ras savo aukštus reikalavimus atitinkančią kokteilinę suknelę.

Tinkamas kokteilinės suknelės dydis - kiekvienai

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokteilines sukneles nuo S-M iki XL dydžių. Stilingos.lt siūlo ir didelį universalaus dydžio suknelių asortimentą, kai jums nereiks sukti galvos, ar jums tinkamas XS, ar S dydis.

Įvairaus ilgio kokteilinės suknelės

Mini, midi, o gal maxi suknelė? Kad ir kuris iš jų būtų jūsų mėgstamiausias, taip pat rasite kuo save pradžiuginti. Patarimas renkantis suknelę: aukštaūgėms nerekomenduojame rinktis itin trumpų suknelių, nes tokiu būdu galite atrodyti pernelyg vulgariai.

Platus kokteilinių suknelių spalvų pasirinkimas

Pas mus rasite ir didžiulį spalvų pasrinkimą. Juoda kokteilinė suknelė - klasikų klasika, tačiau nebijokite rinktis ir kitų spalvų. Pastelinės spalvos padės atsipalaiduoti ir nusiraminti, ryškios spalvos suteiks energijos ir optimizmo. Vienspalves sukneles galite papuošti ryškiaspalviais aksesuarais ir taip suteikti joms šiek tiek žaizmingumo.

Rinkitės stilingas kokteilines sukneles iš daugybės skirtingų audinių

Suknelės iš lengvo šilko, natūralios medvilnės, poliesterio ar viskozės - viską rasite Stilingos.lt asortimente. Aukšta gaminių kokybė garantuoja, kad juos prižiūrėti bus labai paprasta, suknelės tarnaus ilgai bei patikimai.

Kaip išsirinkti kokteilinę suknelę?

Kaip ir renkantis įprastas sukneles ar kitus drabužus, svarbu atkreipti dėmėsį į savo figūros tipą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į savo odos atspalvį, plaukų spalvą bei ūgį. Apie kiekvieną iš šių kriterijų ir norėtume pakalbėti toliau.

Skirtingos kokteilinės suknelės pagal plaukų spalvą

Šviesiaplaukėms, kurių oda šviesi, o akys žalios arba mėlynos, labiausiai tiks švelnių, gaivių spalvų kokteilinės suknelės. Jeigu esate tamsesnio gymio blondinė, tada jums verta atkreipti dėmesį į raminančius mėlynus ar žalius suknelių atspalvius. Vertėtų vengti rusvų atspalvių.

Brunetėms, kurių oda šviesi, o akys tamsios, rekomenduojame rinktis šiltų atspalvių kokteilines sukneles. Sodrios spalvos bus puikus pasirinkimas, kai norėsite sukurti romantišką įvaizdį. Jeigu esate tamsesnio gymio tamsiaplaukė su žaliomis ar rudomis akimis, jums labiausiai tiks juoda suknelė.

Raudonplaukėms pasisekė, nes joms tinka dauguma suknelių atspalvių, tik rekomenduojama vengti per daug ryškių bei rudų spalvų suknelių. 

Skirtingos kokteilinės suknelės skirtingiems figūros tipams

Kokteilinės suknelės dažniausiai yra gana trumpos, iki kelių, atviru kaklu ar pečiais. Tokios suknelės yra universalios, todėl tiks daugumai figūros tipų. Tiesa, kaip ir renkantis kitas sukneles, taip ir renkantis kokteilines sukneles, atkreipkite dėmesį į rekomendacijas skirtingiems figūros tipams - taip paslėpsite figūros trūkumus ir paryškinsite privalumus.

·       Smėlio laikrodžio figūros savininkėms tiks dauguma modelių, tačiau geriausia rinktis prigludusias, kūno formas išryškininančias sukneles. Kūno linkius išryškinti padės įvairūs ornamentai, aplikacijos ar raštai, dirželiai ties juosmeniu. Jums taip pat tiks kokteilinės suknelės su V formos iškirpte ar šiek tiek nuleistais pečiais.

·       Kriaušės figūrai labiausiai tiks A formos kokteilinės suknelės, švelniai platėjančios į apačią. Toks modelis paslėps problematiškiausią vietą - plačius klubus. Dar vienas puikus pasirinkimas kriaušės figūros savininkėms - suknelės, atidengančios pečius.

·       Obuolio figūros savininkėms rekomenduojama rinktis įliemenuotas, griežtesnių formų kokteilines sukneles, kurios padės suformuoti figūrą. Dar vienas patarimas - rinkitės sukneles, kurios vizualiai išilgina figūrą.

·       Stačiakampės figūros savininkėms rekomenduojame rinktis susiaučiamas sukneles, kurios išryškins liemenes liniją. Puikus pasirinkimas - kokteilinės suknelės apvalia iškirpte. Jums taip pat tiks įvairiais nėriniais ar raukiniais puoštos suknelės.