Kalėdiniai megztiniai (49)

Prekės: 1 ... 49 iš 49

Kalėdiniai megztiniai moterims internetu

Orams vis labiau vėstant ir šventėms nenumaldomai artėjant, siūlome pradėti ruoštis Kalėdoms su Stilingos.lt. Kalėdiniai megztiniai padės sukurti šventinę atmosferą, su tokiais megztiniais jausitės puošniai ir išsiskirsite ne tik darbo vakarėlyje, per naujus metus, bet ir eiliniame susibūrime su draugais.

Stilingos.lt rasite įvairiausių spalvų, raštų ir dydžių kalėdinių megztinių.

Kaip išsirinkti kalėdinį megztinį?

Patariame atkreipti dėmesį į megztinio ilgį ir spalvą, nes tai patys svarbiausi kriterijai renkantis kalėdinį megztinį. Kalėdiniam megztiniui itin svarbus ir raštas, nes būtent jis padeda sukurti šventinę atmosferą.

Renkantis kalėdinio megztinio modelį, svarbu atkreipti dėmesį į savo figūros tipą. Čia galioja tos pačios taisyklės kaip ir renkantis įprastus megztinius. Kriaušės figūros savininkėms reikėtų rinktis megztinius, nesiekiančius klubų. Smėlio laikrodžio figūrai tiks beveik visi megztiniai, bet siekiant pabrėžti figūros grožį, rekomenduojame rinktis prigludusius kalėdinius megztinius. Obuolio figūros savinkėms reiktų rinktis šiek tiek laisvesnius megztinį, svarbu, kad megztinis nebūtų beformis. Stačiakampio figūros savininkėms taip pat tiks dauguma kalėdinių megztinių variantų, tačiau geriausias pasirinkimas - megztiniai aukštu kaklu.

Platus kalėdinių megztinių asortimentas

Stilingos.lt rasite įvairaus ilgio megztinius - galime pasiūlyti tiek trumpus, tiek vidutinio ilgio, tiek ilgus. Kalėdiniai megztiniai nebūtinai turi būti tik raudoni ar žali. Pas mus rasite ir įvairiausių megztinių spalvų: populiariausių raudonų bei žalių, išskirtinių juodų ar baltų.

Kaip ir minėjome, raštas ar motyvas, kuriuo yra papuošti kalėdiniai megztiniai, taip pat yra itin svarbus. Pas mus rasite tradiciškai puoštų megztinių su elniais, eglutėmis, snaigėmis, su įvairiomis aplikacijomis bei užrašais.

Tinkamas kalėdinio megztinio dydis - kiekvienai

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kalėdinius megztinius nuo S-M ik XL dydžių. Stilingos.lt siūlo ir didelį universalaus dydžio megztinių asortimentą, kai jums nereiks sukti galvos, ar jums tinkamas S, M ar L dydis.

Kalėdiniai megztiniai - puiki dovana draugei, sesei, mamai

Kalėdinis megztinis - puiki dovana. Kalėdiniais megztiniais puoškitės ne tik pačios, bet ir pradžiuginkite savo mylimiausias drauges, koleges, seses ar mamas bei močiutes. Stilingos.lt asortimente rasite kalėdinių megztinių, kurie puikiai tiks įvairaus amžiaus grupių damoms bei patenkins jų norus.

Kaip išsirinkti kalėdinį megztinį, perkant internetu?

Pirkimas internetu sutaupo daug mūsų brangaus laiko, galime apsipirkti kada norime ir kur norime. Tačiau kaip nesuklysti, perkant megztinį, kai negalime jo realiai pamatyti ir pasimatuoti?

Atkreipkite dėmesį į internetinėje parduotuvėje pateikiamus megztinių išmatavimus. Stilingos.lt visada stengiamės pateikti detalius drabužių aprašymus ir išmatavimus. Kalėdiniai megztiniai - ne išimtis. Išsimatuokite savo liemenį, rankos ilgius nuo peties ir pažasties, rankos plotį. Palyginkite savo išmatavimus su pateikiamais mūsų internetinėje svetainėje ir taip išsirinkite sau tinkamą kalėdinio megztinio dydį.

Taip pat atkreipkite dėmesį, iš kokios medžiagos megztiniai yra pagaminti. Dažniausiai kalėdiniai megztiniai būna iš vilnos, nes jie skirti žiemos sezonui, tačiau rasite ir kitokių megztinio sudėties variantų. Pagal tai, kur planuojate dėvėti megztinį, rinkitės ir medžiagą, iš kurios jis pagamintas.