Namų kvapai (19)

Prekės: 1 ... 19 iš 19

Namų kvapai internetu

Stilingos moterys rūpinasi ne tik savo garderobu, tačiau ir namų jaukumu. Namų stilius - tai ne tik tam tikri baldai ar aksesuarai, tačiau ir namuose jaučiamas namų kvapas. Nė viena nenorime, kad mūsų namuose būtų jaučiamas nekoks kvapas, todėl vertėtų pasirūpinti, jog namai kvepėtų skaniai. Stilingos.lt rasite platų namų kvapų asortimentą. Rinkitės iš pačių populiariausių namų kvapų tokių kaip santalo, gintaro, šokolado, japoniškos vyšnios. Pas mus rasite tiek gaivių, tiek saldžių namų kvapų su vaisių natomis. Namų kvapai su lazdelėmis suteiks namams daugiau jaukumo, praturtins namus maloniu aromatu. Išsirinkite namų kvapą, kuris taps jūsų namų stiliaus akcentu.

Platus namų kvapų pasirinkimas

Tam, kad išsirinktumėte savo namams tinkamiausią namų kvapą, turite atsižvelgti į kelis aspektus - namų kvapų aromatą, tipą bei naudojimo paskirtį. Pradėkime nuo skirtingų kvapų aromatų apžvalgos.

Skirtingų namų kvapų aromatų pasirinkimas

Rinkitės iš pačių populiariausių namų kvapų tokių kaip santalo, gintaro, šokolado, japoniškos vyšnios. Pas mus rasite tiek gaivių, tiek saldžių namų kvapų su vaisių natomis.

Namų kvapų tipai

Namų kvapai su lazdelėmis

Namų kvapai su lazdelėmis yra bene populiariausias namų kvapų tipas. Šie namų kvapai turi specialių indelį su aromatiniu skysčiu, į kurį yra merkiami mediniai pagaliukai ar lazdelės. Lazdelės prisigeria indelyje esančio aromato ir jį po truputį išgarina į aplinką. Namų kvapo stiprumą galima reguliuoti, pasirenkant lazdelių skaičių. Siekiant stipresnio aromato, į indelį įstatykite daugiau lazdelių, o jei kvapas ir taip stiprus ar tiesiog norit lengvo aromato, - mažiau lazdelių. Jeigu jaučiate, kad namų kvapas išblėso, galite apversti lazdeles, - taip aromatas ir vėl taps stipresnis. Na o pasibaigus indelyje esančiam aromatiniam skysčiui, galite jį vėl papildyti įsigijusios atitinkamą namų kvapų papildymą.

Purškiami namų kvapai

Purškiami namų kvapai - dar vienas populiarus namų kvapų pasirinkimas. Šie namų kvapai savo naudojimo paskirtimi yra panašūs į oro gaviklius. Tiesa, purškiamų namų kvapų aromatas dažnai būna stipresnis nei paprastų oro gaiviklių.

Aliejinio pagrindo namų kvapai

Aliejiniai namų kvapai arba dar kitaip eteriniai kvapai namams dažniausiai yra garinami specialiame inde su žvakute. Keli lašai eterinio aliejaus yra užlašinami ant indo viršaus, o žvakės šiluma padeda aliejaus aromatui pasklisti namų erdvėje. Jie taip pat gali būti naudojami su papildomomis priemonėmis, pavyzdžiui, valymo priemonėmis, šiek tiek aliejaus įlašinant į kitas priemones.

Patalynės kvapai namams

Specialūs namų kvapai, dažniausiai purškiami, gali būti naudojami ant patalynės audinių. Naudojant tokius namų kvapus, jūsų patalai kvepės maloniu aromatu ir leis kokybiškiau išsimiegoti.

Skirtingi namų kvapai pagal kambarį

Skirtingiems kambariams nebūtinai tiks tie patys namų kvapai. Dalinamės keliais patarimais, į ką atsižvelgti renkantis namų kvapą pagal skirtingus kambario tipus.

Namų kvapai vonios kambariui

Vonios kambariui tinkamiausi namų kvapai, kuriuose dominuoja gėlių, vaisių ar žolelių natos arba jūrą bei šiltus kraštus primenantys kvapai. Pirmieji padės sukurti jaukią SPA atmosferą, o antruosius verta rinktis tada, kai norisi ramybės bei pabėgti nuo rutinos.

Namų kvapai virtuvei

Virtuvei labiausiai tiks gaivūs, citrusiniai namų kvapai. Tokie namų kvapai padės sukurti švaros įspūdį bei padės pakelti nuotaiką, atliekant sunkius buities darbus.

Namų kvapai darbo kambariui

Labai panašūs namų kvapai tiks ne tik virtuvei, bet ir darbo kambariui. Čia taip pat siūlome rinktis citrusinius bei kitus energizuojančius kvapus, kurie padės išlaikyti motyvaciją, pakels nuotaiką bei padės išlikti žvaliems.

Namų kvapai miegamajam

Miegamasis - ypatingas namų kambarys. Čia yra jūsų poilsio ir atsipalaidavimo erdvė, tad ir namų kvapus reikia rinktis kiek kitokius virtuvei ar dar darbo kambariui. Rekomenduojame rinktis gėlių aromatus arba rytietiškus kvapus kaip kad santalas, kurie jūsų kambariui suteiks šiek tiek paslapties ir romantikos.

Namų kvapai svetainei

Svetainė yra jūsų namų centras, vieta, kur atsivedate svečius ir patys praleidžiate daugiausiai laiko. Svetainei rinkitės prabangius namų kvapus - gėlių, vanilės, rytietiškus aromatus. Kadangi svetainė - labiausiai jus reprezentuojanti erdvė, čia puikiai tiks namų kvapai su lazdelėmis, nes jie ne tik suteiks malonų aromatą, bet ir taps gražiu namų akcentu. Prieškambaryje, kuris dažnai veda į svetainę, rekomenduojame rinktis šiltus, vaisinius kvapus.

Kaip išsirinkti namų kvapą?

Rinkdamosi namų kvapus, taip pat atsižvelkite į tai, kas jums patinka įprastai - ar mieliau renkatės gaivius aromatus, ar saldžius kvapus, ar pirmenybę teikiate kvapams su rytietiškomis natomis.

Kodėl verta namų kvapus pirkti internetu?

Namų kvapus verta pirkti internetu, nes tokiu būdu sutaupysite ne tik pinigų, bet ir brangaus laiko. Patogu ir tai, kad galite apsipirkti kada tik norite - kad ir naktį. Stilingos.lt rasite gausų namų kvapų su pagaliukais pasirinkimą - kiekviena išsirinks sau tinkamiausią kvapą. Mūsų internetinėje dažnai taikomis didžiulės nuolaidos, tad ir namų kvapus su lazdelėmis įsigysite pigiau.