Kostiumėliai (100)

Prekės: 1 ... 100 iš 309

Moteriški laisvalaikio kostiumai internetu

Priežasčių, kodėl kiekvienos dailiosios lyties atstovės drabužinėje turėtų atsidurti bent keli sportiniai ir laisvalaikio kostiumėliai, tikrai netrūksta. O, panorėjus jų įsigyti, tikrai netrūksta ir priežasčių, kodėl tai verta daryti pas mus.

Jau pasibaigė tie laikai, kai merginos bei moterys iš sportinio kostiumėlio tikėjosi tik patogumo. Šiandien toks kostiumėlis turi pateisinti kur kas daugiau lūkesčių: nepaslėpti figūros, tačiau tuo pat metu ir nevaržyti judesių; atrodyti stilingai bei patraukliai; tikti ne tik sporto metu, bet ir ilgiems pasivaikščiojimams su augintiniu; namų ruošos darbų atlikimui ar nuotaikingai iškylai gamtoje. Ir pateisinti visus šiuos lūkesčius tikrai yra įmanoma. Tai padarėme mes – suformavome ypač stilingų, patrauklių, patogių ir universalių sportinių ir laisvalaikio kostiumėlių asortimentą, tad jums belieka tik nuspręsti, kuriais iš jų papildyti savo drabužinę.

Stilingos.lt rasite moteriškų sportinių kostiumių komplektų, sudarytų iš dviejų ar trijų dalių, puikiai derančių prie kitų drabužių. Moteriški sportiniai kostiumai, laisvalaikio kostiumėliai, stilingi moteriški sportiniai komplektai padės jums jaustis patogiai ne tik namuose, sportuojant ar keliaujant, bet taip pat ir leidžiant laiką su draugais, atostogaujant ir net darbe.

Tinkamas laisvalaikio kostiumo dydis ir modelis - kiekvienai

Mūsų internetinėje svetainėje galėsite rinktis kostiumus laisvalaikiui iš itin plataus universalių dydžių asortimento. Komplektai ilgomis ir trumpomis rankovėmis, crop-top palaidinės su šortukais, - kiekviena ras sau tinkamiausią laisvalaikio kostiumėlį. Na, o jei jums yra svarbūs figūros ypatumai ir norisi ją bent vizualiai pakoreguoti, verta pirmenybę teikti kostiumėliams, kurių viena sudedamųjų dalių – kelnės, turinčios ilgas juostas šonuose, kurios vizualiai išilgins kojas ir padės jums atrodyti lieknesnei. 

Platus laisvalaikio kostiumų spalvų pasirinkimas

Sakome, kad ryškios ir gaivios spalvos gali ne tik praskaidrinti net pačią niūriausią dieną, bet ir suteikti energijos bei žvalumo pliūpsnį tada, kai nelabai norisi sportuoti ar leistis į ilgą pasivaikščiojimą. Būtent tokių – ryškių bei sodrių spalvų sportinių ir laisvalaikio kostiumėlių rasite pas mus: vien į juos pažiūrėjus, nuotaika pagerėja ir atsiranda daugiau energijos. Na, o tos, kurios pirmenybę yra linkusios teikti žemės spalvoms ir siekia stabilumo, turėtų atkreipti dėmesį į juodos, pilkos, baltos, pastelinių spalvų sportinius bei laisvalaikio kostiumėlius.

Sportinis ar laisvalaikio kostiumėlis tikrai gali tapti tuo drabužiu, kuris leis jums nepaskęsti sportiškai ir žvaliai nusiteikusių žmonių jūroje: ieškančios išskirtinių detalių, gali rinktis kostiumėlius, margintus gyvūnų rašto motyvais ar dekoruotus žavingais karoliukais.

Rinkitės laisvalaikio ir sportinius kostiumus iš daugybės skirtingų audinių

Mūsų sportiniai kostiumai bei apranga laisvalaikiui yra pasiūti iš aukščiausios kokybės medžiagų - medvilnės, veliūro, alpakos vilnos ir panašiai. Aukšta sportinių kostiumų kokybė užtikrins, kad juos bus lengva ir paprasta prižiūrėti.

Sportiniai kostiumai moterims

Fizinės veiklos ar ilgų distancijų metu yra ypač svarbu jaustis patogiai. Būtent todėl pas mus rasite kostiumėlių, papildytų maksimalų komfortą garantuojančiais elementais: kelnės su tampriomis juosmens juostomis; kokybiškomis gumomis; tvirtomis virvelėmis, kuriomis bus ypač patogu reguliuoti juosmens apimtį. Sportinis kostiumas gali tapti puikiu jūsų įvaizdžio akcentu. Gražūs ir ryškūs treningai suteiks motyvacijos sportui.

Moteriški kostiumai laisvalaikiui

Laisvalaikio kostiumas tapo neatsiejama aprangos dalimi judrų laisvalaikį mėgstančioms moterims, kurios nori jaustis laisvai ir patogiai. Stilingos.lt rasite itin platų dailių laisvalaikio komplektų pasirinkimą.

Mūsų parduotuvėje taip galėsite rinktis iš pašiltintų ir iš alpakos vilnos pasiūtų laisvalaikiui skirtų kostiumų, kurie sušildys šaltomis rudens bei žiemos dienomis.